Наше агентство предлагает услуги по бронированию и продаже автобусных билетов в города Франции, а также медицинское страхование лиц выезжающих за рубеж, заполнение анкет для получения виз в Французском посольстве, консультации.

ЧЕСНО – це найкращий громадський рух

Разное
11.10.2018

altРеклама, приплачені експерти, надмірна агітація, нав’язування певних думок – це все те, без чого неможливо уявити сучасне політичне середовище. Нажаль, наскільки великих зусиль не прикладали б активісти і ті, кому не байдужа доля країни, але все-таки, там де великі гроші і влада, там «бруд», безпідставні звинувачення, образи, аморальність.

Як наслідок, велика кількість виборців, обираючи того чи іншого кандидата уже через декілька місяців повністю або частково розчаровуються в ньому. Чому? Тому що банально стали жертвою реклами, нав’язування. Але так завжди тривати не могло. Сьогодні появилась достойна альтернатива всім тим, хто прагне здобути найвищі посади в державі шляхом обману виборців за рахунок вливань великих сум грошей.

Не потрібно піддаватись на заманливі обіцянки. Чесно це – громадський рух на сайті www.chesno.org, котрий займається вивченням тих людей, що планують брати пряму участь у політичному житті країни.

Тут працюють виключно вибагливі, чесні, справедливі громадські активісти, діячі, журналісти. Ми регулярно працюємо над тим, щоби потенційні виборці знали якомога більше правдивої інформації про людей, що в перспективі можуть стати президентом, депутатом, мером.

Проводиться робота стосовно людей, що діють на різних рівнях. Тобто, аналізується інформація як і щодо тих, хто планує бути, наприклад, депутатом Верховної ради, так і щодо людей, плани яких – міські і обласні ради. Велика увага приділяється особам, прагненням яких є здобути крісло мера великого мегаполіса чи районного центру.

Напевне, кожен чув про факт підкупу виборців. Нажаль, ця тенденція тільки погіршується. Сьогодні продати свій голос готові як студенти, так і пенсіонери. Нерідко учасниками таких «відносин» стають навіть достатньо забезпечені громадяни.

Основна проблема таких «продаж» заклечається в недовірі людей до політиків будь яких рівнів. Вони впевнені що нічого не вирішують. Велике значення має і те, що громадяни не знають, коли, кому і за яких обставин можна довіряти.

Наприклад, про одного і того ж кандидата в президенти в різних засобах масової інформації висвітлюються дані, котрі банально суперечать одні одним. Звичайно, що вибір зробити в такій ситуації, м’яко кажучи, досить складно.

Але, якщо обрати правильний вектор долучитись до команди чесних громадян, то обов’язково вдасться в майбутньому приймати рішення, за котрі не буде стидно і які принесуть користь державі.

Джерело: chesno.org
Смотрите так же: